#ksamil

Super OFERTA. Perfitoni🎁❤🎁❤🎁 Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫 Website: https://www.ilcammino.al #albania#tirana #travel #love #nature #photography #visitalbania #photooftheday #summer #instagood #beautiful #sea #beach #shqiperia #saranda #sunset #mountains #follow #holiday #picoftheday #fashion #travelphotography #trip #instatravel #travelgram #sun #amazing #ksamil #tirane #photo


0💬Normal

I can't take my mind off you.


3💬Normal

Ju pelqejne gaforret? Do you like crabs? 🦀


2💬Normal

The premiere of my documentary "Queens of Ksamil" at the 10th Athens Avant Garde Film Festival, Athens, 23.11.2019. Thank you for all the amazing support. Still so happy my protagonists were there. I really enjoyed it. 🖤 #queensofksamil #filmmakers #ksamil #albania #musselfarming #premiere #femalefilmmaker #athens #film #documentary #director


0💬Normal

Calm #atthebeach #Ksamil #sarande


0💬Normal

[🇦🇱] Sot, do të flas për Korfuzin dhe lehtësinë për të shkuar aty prej Sarandës. Ju duhet të prisni vetëm 30 minuta, dhe një bilete 19 € për të arritur në një prej ishujve më të bukur dhe ku aktivitet nuk kanë fund. Përveç plazheve të bukura dhe me ujin kristal, ka gjithashtu shume bare e restorante, e për mos të përmendur, dyqanet me veshjet më të veçanta. • • [🇬🇧]Let me talk about Corfu. In just 30 minutes from Saranda, and with a 19 € ticket you can reach one of the most beautiful islands with endless activities. Apart from the beautiful beaches with crystal clear water, there are also many bars and restaurants, not to mention the most exclusive clothing stores. - - - - - - - #ksamiliblog #villaklintiksamil #villaksamil #roomstorent #beachlife #beach #beautifulview #seaandsky #paradise #bestplacetogo #ksamilalbania #ksamilislands #ksamil #visitksamil #iloveksamil #treishujtksamil #beachvibes #beachday #beachwalk


0💬Normal

Kepuc Timberland Nr 40-44


2💬Normal

Take me back 👈 Summer holidays @gjiri_i_hartes 🇦🇱 . . . . All of this house renovation thinking and planning got me missing summer holidays 🤦🏻‍♀️ . . . . . #holidays #holidayseason #sunset #sunrise #hotsummer #hotweather☀️ #location #backhome #albania #albaniangirl #albanianculture #albanianbeach #ksamil #ksamilbeach #ksamilislands #ksamilalbania #traveling #traveladdict #beautifulbeaches


3💬Normal

Mirëmëngjesi e Diel 🔆 #Ksamil


1💬Normal

Shikoni diferencen e Noizyt dhe te Katilit. . . #unikkatil #shqiperia #kosova #tetova #prishtina #kuqezi #saranda #ksamil #korca #ulqin #berat


3💬Normal

[🇦🇱] Pozicioni gjeografik i Ksamilit është shumë i favorshëm dhe të ofron mundësinë që lehtësisht të vizitosh plazhet përrallore të rivierës greke. -Sivoda është destinacioni i parë që sugjeroj, për të vizituar. Është vetëm 1 orë e 47 minuta distanca prej Ksamilit dhe mund të bëni një tur me varkë për të eksploruar ishujt përreth. Gjithashtu ushqimet e detit janë me të vërtetë fantastike. - Vendi i dytë i sugjeruar është Parga, me një distancë vetëm 38 minuta prej Sivodës, dhe me një bukuri përrallore. Është e vendosur buzë kodrës dhe 6km prej saj, ne krye të kodrës, mund të shikoni kalanë e Ali Pashës, datuar që prej shekullit 19. Prej aty, pamja është mbresëlënëse dhe me të vërtetë nuk duhet humbur. - Do të ndaloja për t’iu prezantuar kaltërsinë e Lefkadhës. Me një distancë prej 1 orë e 25 min prej Pargës, sugjerohet të qëndrohet 1 natë minimumi për ta shijuar siç duhet bukurinë dhe qetësinë që të ofrojnë plazhet e saj. - [🇬🇧] Ksamil's geographical position is very favorable and offers the opportunity to easily visit the fabulous beaches of the Greek Riviera. -Sivoda is the first destination I suggest, to visit. It has a distance of only 1 hour and 47 minutes from Ksamil and you can take a boat tour to explore the surrounding islands. Also the seafood is really fantastic. - The second suggested place is Parga, only 38 minutes away from Sivoda, you can enjoy a breathtaking view. Parga is located on the edge of an hill and 6km from it, at the top of the hill, you can see Ali Pasha's castle, dating back to the 19th century. From there, the view is impressive and really should not be missed. - I would stop by to introduce the light blue colored Lefkada beaches. At a distance of 1 hour and 25 min from Parga, it is suggested to stay at least 1 night to properly enjoy the beauty and tranquility of its beaches. - - #ksamiliblog #villaklintiksamil #villaksamil #roomstorent #beachlife #beach #beautifulview #seaandsky #paradise #bestplacetogo #ksamilalbania #ksamilislands #ksamil #visitksamil #iloveksamil #treishujtksamil #beachvibes #beachday #beachwalk


0💬Normal

جاري تجميع طلبات أساور توري بورش بجميع ألوانها اللي حابه تطلب ويقل عليها سعر الشحن تتواصل دايركت و حالياً فيه طلبين مؤكده توري بورش منزلين عرض حالياً ينخصم لك ١٠دولار في حال تم شراء قطعتين من الموقع سعر القطعه الوحدة ١١٧ريال غير شامله الشحن والعموله #توري_بورش #toryburch #riyadh #ksamil


0💬Normal

Saturday Picnic #Ksamil


3💬Normal

You need to visit the "Mirror"beach to understand the word "HOLIDAYS"💎🌏🏝💫🇦🇱🌞 #ksamil #ksamilbeach #ksamilislands #bookalbania #bookksamil #bookholidays #world #beach #beachlife #supernatural #albania #holidays #vacation #villa #hotel


0💬Normal

🇽🇰#Vikend për #Festn e #Pavarsis në #Sarand,#Butrint, #Gjirokastr,#Ksamil, #Himar #Dhermi dhe #Vlor🇦🇱 ➡️Çmimi për person 55€ 📅 Dita 1 15.02.2020 Kthimi 17.02.2020 ☀ Nisja nga Kosova ☀ Arritja në Gjirokaster ☀ Vizitë qytetit dhe Kalasë së Gjirokastërs ☀ Akomodimi në Hotel Mario Resort - Sarandë ☀ Darka bufe e hapur e planifikuar në ora 20:00 , pas darkës kohë e lirë 📅 Dita 2 - E Diele 16.02.2020 ☀ Mengjesi Bufe e hapur në Hotel deri 09:30 ☀ Vizitë në qyteitin antik Butrinti ☀ Vizitë ishujve të Ksamilit ☀ Kthimi në Sarandë, vizite qytetit deri në ora 18:00 ☀ Darka bufe e hapur në ora 20:00 ☀ Pas darke muzikë 📅 Dita 3 - E Hënë 17.02.2020 ☀ Mengjesi bufe e hapur në Hotel 07:30 - 08:30 ☀ Lirimi i hotelit në ora 09:00 ☀ Pamje nga Himara, Dhërmia dhe Llogaraja ☀ Vizitë qytetit te Vlorës deri ora 16:00 ☀ Kthimi në Prishtinë i planifikuar rreth orës 22:30 Nisjet: nga këto qytete ➡️ Nisja nga Prishtina 07:00 ➡️ Nisja nga Suhareka 07:50 ➡️ Nisja nga Prizreni 08:15 ➡️ Nisja nga Fushe Kosova 07:05 ➡️ Nisja nga Komorani 07:30 ➡️ Nisja nga Podujeva 05:30 ➡️ Nisja nga Ferizaji 05:45 ➡️ Nisja nga Gjilani 05:00 ➡️ Nisja nga Peja 06:30 ➡️ Nisja nga Gjakovë 07:30 ➡️ Nisja nga Mitrovica 05:30 ➡️ Nisja nga Vushtrri 06:00 🚌 Gjatë udhëtimit shërbehen 🍹 pije dhe 🍪 biskota Nisjet me radhe me keto data 15.02.2020 06.03.2020 03.04.2020 11.04.2020 18.04.2020 24.04.2020 01.05.2020 09.05.2020 Kontakti dhe informatat ☎️038 610 999 📞 044 233 555 viber 📞 049 233 555 viber www.sabatours.eu Adresa Boulevardi Bill Clinton Nr 130 10000 Prishtinë Kosovë


0💬Normal

Super yeezy Nr 40-45


1💬Normal

Take a breath and conquer this world🌏💎🏝💫 #ksamil #ksamilbeach #ksamilislands #bookalbania #bookksamil #bookholidays #world #beach #beachlife #supernatural #albania


0💬Normal


2💬Normal

The vision that was planted in my brain still remains within the sounds of silence. #albania #albaniatravel #travelalbania #sarand #saranda #ksamil #butrint


0💬Normal

Nun wurde auch das vierte Video „Veq për mu“ von Demelat auf YouTube veröffentlicht. Vielen Dank für die tolle Erfahrung mit euch Jungs @diesereinebetim @schmergo Wir haben etwas wunderbares geschaffen und sind gleichzeitig unserer Leidenschaft nachgegangen. #Demelat — Tani është publikuar video i katërt "Veq për mu" nga Demelat në YouTube. Faleminderit për përvojën e shkëlqyeshme me ju djema. Krijuam diçka të mrekullueshme dhe në të njëjtën kohë ndoqëm pasionin tonë. • • • #albanien #videooftheday #summer #shqip #amazing #kosova #albanian #saranda #ksamil #prizren #ferizajcity #love #albania #musicvideos #musicvideo #oriental #gjakova #durres #prishtina #hitetshqip #rinora4 #tirana #valle #albanians #balkan #muzikshqip #shqiptar #shqipmusic #shqiperi @hitet_e_2020 @shqipet_ne_zvicer_ @shqipe_ne_gjith_europen @shqiptaret_worldwide @shqipet_nee_londer @shqipet_me_plis @albanians_world_beauties @albanianspost


3💬Normal

New Collection 40.41.42.43.44


1💬Normal

Nike Rivah Nr 40.41.42.43.44


1💬Normal

🎀Ofert Vetem Dy Numra 39-40


1💬Normal


1💬Normal


1💬Normal

Welcome to #Saranda! We can take you to every special attraction of our city😍 #Albania #Buthrotum #Ksamil #BlueEye #Holidays #Trip #Travel 🌞🚌🚗🚍🛳✈️


0💬Normal

Next Page